Pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego

Uczeń klasy I ag Wojciech Stachowicz zajął I miejsce w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego PANDA. Wojtek wykazał się świetną znajomością języka angielskiego i uzyskał maksymalną liczbę punktów. Za zajęcie I miejsca otrzymał grawerowany dyplom laureata oraz nagrodę rzeczową. Warto nadmienić, iż  w konkursie wzięło udział ponad 2500 uczniów z całej Polski, więc konkurencja była duża.

Uczeń klasy I ag Wojciech Stachowicz zajął I miejsce w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego PANDA. Wojtek wykazał się świetną znajomością języka angielskiego i uzyskał maksymalną liczbę punktów. Za zajecie I miejsca otrzymał grawerowany dyplom laureata oraz nagrodę rzeczową. Warto nadmienić, iż  w konkursie wzięło udział ponad 2500 uczniów z całej Polski, więc konkurencja była duża.

Nagrody książkowe oraz dyplomy laureata otrzymali również Krystian Kuźniewski (klasa I ag) i Kamila Bednarek (klasa I ag) za zajęcie piątego miejsca w konkursie PANDA. Ponadto 8 uczniów z klasy I ag otrzymało dyplomy wyróżnienia za zajęcie od 7 do 10 miejsca: Wojciech Włodarczyk, Marek Sobolewski, Mateusz Zych, Michał Śmigrodzki, Weronika Bojko, Monika Łapińska, Krzysztof Wanecki i Marta Rozmanowska. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy sukcesów w następnych konkursach. Szkolnym organizatorem konkursu PANDA była p. A. Skiba.