Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016

24 czerwca odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016. Licznej grupie uczniów wyróżniających się w różnych dziedzinach życia szkolnego nagrody wręczyła pani dyrektor Agnieszka Wierzchowska. Wśród nagrodzonych byli laureaci konkursów, zwycięzcy zawodów sportowych, uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce oraz angażujący się  w życie szkoły.
Szczególnie uroczyście pożegnaliśmy uczniów klas trzecich gimnazjum, którzy otrzymali świadectwa ukończenia szkoły z rąk pani dyrektor i swoich wychowawców. Zabieramy ze sobą najcenniejszy dar – dar przyjaźni zawartych w szkolnych ławach, pamięć o ludziach nam życzliwych, wspomnienia dobrych chwil, wspomnienia dobrych spotkań. To wspaniały bagaż, z którym można wyruszyć w nowe życie… – takimi między innymi słowami absolwenci  gimnazjum pożegnali swoich nauczycieli, koleżanki i kolegów.
Za wychowanie wspaniałych młodych ludzi, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i wyróżnili się nienaganną postawą  Rodzice uczniów otrzymali z rąk pani dyrektor listy gratulacyjne oraz podziękowania za zaangażowanie  w życie szkoły.
Uczestnicy uroczystości obejrzeli humoreskę sceniczną pt. Oświadczyny wg Antoniego Czechowa w wykonaniu uczniów klas: I e, I f, II e, I a.

Galeria zdjęć (przejdź …)