Szkolny konkurs fotograficzny

SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

ZŁOTA POLSKA JESIEŃ

17 grudnia rozstrzygnięty został szkolny konkurs fotograficzny zatytułowany „Złota polska jesień”. Wprawdzie w tym roku prawdziwej złotej polskiej jesieni było mało, jednak do konkursu zgłosiło się 18 uczniów, którzy przysyłali 54 zdjęcia.

Wybór nie był więc łatwy. Komisji konkursowej przewodniczył znany płocki fotograf p. Artur Kras, a w jej skład weszli też organizatorzy konkursu p. Bogdan Majewski i p. Grzegorz Gołębiewski. Spośród nadesłanych zdjęć wybrano 13 najlepszych, spośród których wyłoniono zwycięzców.

  1. Najwyżej oceniona została fotografia Aleksandry Mokrzkiej z kl. IIb3, przedstawiająca lokalną szosę z drzewami, ozdobionymi złocistymi liśćmi w promieniach jesiennego słońca.
  2. Drugie miejsce przypadło Zofii Tokarskiej z kl. Id za zdjęcie spływających po przekątnej pożółkłych liści brzozy.
  3. Trzecie miejsce zajęła praca Wiktorii Paczkowskiej z kl. If za nastrojowy widok jesiennego parku.

Oprócz tego dziesięciu pracom komisja konkursowa przyznała wyróżnienia, które otrzymali:

  1. Natalia Bętlejewska – kl. 2d4
  2. Zuzanna Rutkowska – kl. 2c3
  3. Magdalena Bandurska – kl. 2a3
  4. Mateusz Janiszewski – kl. 2a3
  5. Klaudia Wenderlich – kl. 3b
  6. Aleksandra Szczukiewicz – kl. 2b3
  7. Maja Różanowska – kl. 2a3
  8. Tomasz Brzeziński – kl. 2d4
  9. Julia Lewandowska – kl. 2d4
  10. Jakub Zalewski – kl. 2b4

Uroczyste wręczenie pucharów i dyplomów odbędzie się po powrocie do szkoły.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym, zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych edycjach naszego konkursu.

I miejsce Aleksandra Mokrzka 2b3

II miejsce Zofia Tokarska 1d

III miejsce Wiktoria Paczkowska 1f

 

wyróżnienie 1
Natalia Bętlejewska 2d4

wyróżnienie 2
Zuzanna Rutkowska 2c3

wyróżnienie 3
Magdalena Badurska 2a3

wyróżnienie 4
Mateusz Januszewski 2a3

 

wyróżnienie 5
Klaudia Wenderlich 3b

wyróżnienie 6
Aleksandra Szczukiewicz 2b3

 

wyróżnienie 7
Maja Różanowska
2a3

wyróżnienie 8
Tomasz Brzeziński 2d4

wyróżnienie 9
Julia Lewandowska 2d4

wyróżnienie 10
Jakub Zalewski 2b4