Etap II

Do etapu II zakwalifikowało się 65 uczniów, 17 gimnazjalistów i 48 licealistów.

Wyniki etapu I i II poniżej:

kategoria Gimnazjum

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Wynik

I etapu

Wynik

II etapu

 Razem

Zakwalifikowany do finału

1 Pomirska Agata 1ag  19  72  91 TAK
2 Ronek Dominika 2ag 18 64,07  82,07 TAK
3 Piórkowska Natalia 2bg  17 59,39  76,39 TAK
4 Bonawenturczak Ada 2ag 14  59,2  73,2 TAK
5  Będzikowski  Jakub  2bg 14 56,6  70,6 TAK
6 Oleksiewicz Kinga 2ag 15  55,8 70,8 TAK
7 Tutkaj Weronika 2bg 15  53,47 68,47 TAK
8 Atlak Jakub 2bg 16  50,63 66,63 TAK
9  Niewiatowska  Katarzyna 2ag 14 46,12  60,12 TAK
10 Dzikiewicz Paweł 1bg 14 42,76 56,76 TAK
11 Glonkowski Mikołaj 1ag  14 30,8 44,8 NIE
12 Ciarka Alicja 2ag 17 0 17 NIE
13 Prośniewski Adam  2ag 16 0 16 NIE
14 Dobosz Julia 2bg 15 0 15 NIE
15 Kapczyński Maciej 2ag 14 0  14 NIE
16 Kopczyńska Julia 1ag  14  0 14 NIE
17 Kwiecień Alicja 1ag 14 0 14 NIE

kategoria Liceum 1

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Wynik

I etapu

Wynik

II etapu

 Razem

Zakwalifikowany do finału

1 Ostrowska Dorota 1g 25 61,4 86,4 TAK
2 Szymański Krzysztof 1d 24 60,13 84,13 TAK
3 Dobosz Kamil 1g 22 58,23 80,23 TAK
4 Kowalska Agata 1g 26 54,07 80,07 TAK
5 Rzepka Igor 1g 24 54,67 78,67 TAK
6 Kęsicka Julia 1e 22 56,62 78,62 TAK
7 Jaworski Patryk 1g 24 54,27 78,27 TAK
8 Żelechowska Patrycja 1e 22 55,83 77,83 TAK
9 Ziarek Izabela 1d 22 54,93 76,93 TAK
10 Wydra Dominika 1d 21 52,47 73,47 TAK
11 Witusińska Agata 1d  27  45,9  72,9  NIE
12 Fabjanowicz Aleksandra 1f 22 50,27 72,27 NIE
13 Zdanowski Mateusz 1c 21 47,93 68,93 NIE
14 Zieliński Szymon 1g 24 44,9 68,9 NIE
15 Falkiewicz Kamil 1g 22 43,63 65,63 NIE
16 Gapińska Ewa 1f 21 42,39 63,39 NIE
17 Nowicki Krystian 1g 25 35,73 60,73 NIE
18 Józefowicz Klaudia 1e 21 37,27 58,27 NIE
19 Powichrowski Daniel 1d 21 33,73 54,73 NIE
20 Bogdański Bartosz 1g 23 25,87 48,87 NIE
21 Jazgarska Aleksandra 1e  25  0  25  NIE
22 Łukowiak Kacper 1g 25  0 25 NIE 
23 Sugajski Łukasz 1g  24  0 24 NIE 
24 Kępczyńska Aleksandra 1f  21 0 21 NIE 

kategoria Liceum 2

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Wynik

I etapu

Wynik

II etapu

 Razem

Zakwalifikowany do finału

1 Pomirski Grzegorz 2b 23 76,12 99,12 TAK
2 Wiśniewski Adam 2g 23 58,47 81,47  TAK 
3 Zambrzycki Bartosz 2g 21  59,46 80,46 TAK  
4 Betkowski Jacek 2g 25 53,73 78,73  TAK 
5 Ratkowska Małgorzata 2g 21 55,99 76,99 TAK
6 Ziółkowska Paulina 2g 26 49,33 75,33  TAK 
7 Mackiewicz Rafał 2g 22  50,47 72,47  TAK 
8 Jabłoński Jan Kacper 2g 25 45,6 70,60 TAK  
9 Chmielewski Piotr 2g 24 46 70,00 TAK  
10 Chamski Wojciech 2g 23 46,40  69,40  TAK 
11 Podraska Szymon 2g 22 42,56 64,56  NIE
12 Wiśniewski Karol 2g 21 0 21 NIE

kategoria Liceum 3

Lp. Nazwisko Imię Klasa

Wynik

I etapu

Wynik

II etapu

 Razem Zakwalifikowany do finału
1 Krzemiński Damian 3g 28 74,67 102,67 TAK
2 Betkowski Marek 3g 21 76,20 97,20 TAK
3 Pietrzak Aneta 3g 26 66,87 92,87 TAK
4 Sekrecki Marcin 3g 23 69,47 92,47 TAK
5 Krzemiński Marcin 3g 28 63,60 91,60 TAK
6 Hartliński Mateusz 3g 30 59,10 89,10 TAK
7 Jabłoński Patryk 3g 22 66 88,00 TAK
8 Bińkowski Jakub 3g 22 61,09 83,09  TAK
9 Pielacińska Gabriela 3g 21 49,53 70,53  TAK
10 Bugaj Aneta 3g 23 0 23 TAK
11 Paprot Łukasz 3g 21 0 21 NIE
12 Wilczyński Łukasz 3g 21 0 21 NIE