Grono pedagogiczne

Nauczyciele uczący w roku szkolnym 2022/2023

Język polski:

  • mgr Grażyna Andrzejczak
  • mgr Małgorzata Banaszczak
  • dr Katarzyna Kozłowska
  • mgr Edyta Szpaczko
  • mgr Monika Szpakowska
  • mgr Olga Tłuchowska

Język angielski:

  • mgr Edyta Chamska
  • dr Ewa Chojnacka
  • mgr Anna Gawinowska
  • mgr Małgorzata Gronkowska
  • mgr Magdalena Orłowska
  • mgr Agnieszka Skiba
  • mgr Agnieszka Siemińska
  • mgr Ewa Śniegocka
  • mgr Michał Ruciński
  • mgr Iwona Warszawska
  • mgr Agnieszka Urbaniak

Język niemiecki:

  • mgr Iwona Kamińska
  • mgr Małgorzata Starzyńska
  • mgr Agnieszka Wierzchowska
  • mgr Anna Wysocka-Bijak

Język rosyjski:

  • mgr Justyna Betkowska

Język francuski:

  • mgr Aneta Różycka

Język włoski:

  • mgr Aleksandra Kaczanowska
  • mgr Aleksandra Ponichter
  •  

Język hiszpański:

  • mgr Sonia Konstantynowicz

Historia / Wiedza o społeczeństwie:

  • mgr Edyta Bogdańska
  • dr Grzegorz Gołębiewski
  • mgr Stanisław Krakowski
  • mgr Marek Krysztofiak
  • mgr Jolanta Malecka

Matematyka:

  • mgr Marzenna Dąbrowska
  • mgr Iwona Jarząbkowska
  • mgr Kamil Pajek
  • mgr Monika Salamon
  • mgr Ewa Stanowska
  • mgr Sylwia Sulkowska
  • mgr Jolanta Torbicka
  • mgr Krystyna Wiśniewska

Prawo w praktyce:

  • mgr Krzysztof Miedziński

Podstawy przedsiębiorczości:

  • mgr Anna Muszyńska

Informatyka:

  • mgr Rafał Gąsiorowski
  • mgr Anna Lewandowska
  • mgr Bogdan Majewski
  • mgr Gabriel Sieradzki
  • mgr Jolanta Torbicka
  • mgr Tomasz Wysocki

Fizyka:

  • mgr Małgorzata Łaszczewska
  • dr Piotr Wanke

Chemia:

  • mgr Anna Gawinowska – Łosiewicz
  • dr Łukasz Gościniak
  • mgr Angelina Łabińska
  • mgr Małgorzata Łaszczewska

Biologia:

  • mgr Dorota Cywińska
  • mgr Sylwia Kobielska
  • dr Małgorzata Pietrzak
  • mgr Małgorzata Stańczak

Geografia:

  • mgr Jolanta Lipka
  • mgr Bogdan Majewski

Edukacja dla bezpieczeństwa:

  • mgr Paweł Śmigała

Muzyka:

  • mgr Gabriel Sieradzki

Plastyka:

  • mgr Anna Muszyńska

Religia:

  • mgr Michał Mikołajczak
  • ks. Mateusz Stępka
  • mgr Joanna Szczepkowska – Okraszewska

Wychowanie fizyczne:

  • mgr Jerzy Chęciński
  • mgr Paweł Grabowski
  • mgr Łukasz Maliszewski
  • mgr Krzysztof Lorenc
  • mgr Robert Orłowski
  • mgr Piotr Polańczyk
  • mgr Anna Sieradzka

Psycholog:

  • mgr Magdalena Żołnowska-Kozubska

Pedagog:

  • mgr Magdalena Chojnacka

Biblioteka:

  • mgr Sonia Konstantynowicz
  • mgr Anna Lewandowska

Doradca zawodowy:

  • mgr Anna Muszyńska

» Nauczyciele 1970-2022