Studniówka – informacje

 1. Hotel Tumski 19 stycznia 2019

  • 18:00 klasy  E i G

  • 18:30 klasy  C i D

  • 19:00 klasy  A i F

  • 19:30 klasa  B

  • 20:00 polonez

 1. Przewidywany koniec imprezy godz. 6:00 rano. Zgodnie z regulaminem rodzice zobowiązani są zapewnić swoim dzieciom bezpieczny powrót do domu.

 2. Ze względu na ograniczone możliwości komunikacyjne oraz z powodów bezpieczeństwa nie będzie możliwości obserwacji Poloneza przez rodziny uczestników studniówki.

 3. Na miejscu przez cały czas trwania imprezy będą obecni wychowawcy klas oraz dwóch ratowników medycznych i pięciu ochraniarzy. Organizatorzy proszą żeby

  z każdej klasy był obecny co najmniej jeden rodzic przez cały czas trwania imprezy.

 4. Nie ma żadnej dodatkowej opłaty za zdjęcia. Każdy maturzysta III LO uczestniczący w studniówce otrzyma ustalony pakiet zdjęć (klasowe i grupowe) tradycyjne na papierze fotograficznym. Niezależnie od tego zdjęcia te będą dostępne w chmurze do ściągnięcia tak samo jak pozostałe kilka tys. zdjęć oraz wszystkie filmy przez okres 1,5 miesiąca od chwili udostępnienia. Po tym okresie zdjęcia i filmy nie będą już dostępne. Każda klasa będzie miała swojego kamerzystę. Niezależnie będzie też zespół fotografów. Obsługa foto-video nie zaleca makijaży nabłyszczających z uwagi na ich fatalny efekt zwłaszcza na zdjęciach.

 5. Listę uczestników przekazujemy do HT dwa dni przed imprezą. Jest to również termin do którego jeszcze można zmienić osobę towarzyszącą zaproszoną przez uczestnika maturzystę. O zmianie osoby towarzyszącej należy poinformować organizatora podając imię i nazwisko osoby do wykreślenia oraz imię, nazwisko i PESEL nowej osoby towarzyszącej.

 6. 15 stycznia o godz. 17:00 w HT odbędzie się generalna próba poloneza wszystkich klas razem wraz z osobami towarzyszącymi.

 7. Niniejsza informacja oraz kolejne nowe wiadomości w sprawie studniówki będą dostępne na stronie WWW szkoły. Kontakt z komitetem organizacyjnym studniówki 691 999 779 Mariusz Zajdel.