Nauczyciele 1970-2017

Język polski

Bereszczyńska-Wróbel Urszula Gawrońska Krystyna Góralska Katarzyna
Hamerska Wanda Jankowska Maria Kozłowska Katarzyna
Krusiewicz Anna Nagórko Irena Pilich Jan
Rakowska Krystyna Rybicka Grażyna Rychlewska Danuta
Sochocka Maria Szelągowska-Chludzińska Anna Szpaczko Edyta
Szpakowska Monika Śliwińska Bożena  Tłuchowska Olga  
Wąsek Marta Widuta Irena Zaroń Elżbieta
Zaroń Jarosław  Ewa Żmudzin-Sulińska  


Język angielski

Bruszkiewicz Bernarda Ciesiulska Iwona Chojnacka Ewa
Chojnacki Witold Czarnecka Joanna DeBoer Scott
Dembowski Krzysztof Gage Emily Gawinowska Anna
Gavidia Yari Głos Katarzyna Gronkowska Małgorzata
Grzegorzewska Monika Guzowska Edyta Kłonica Krzysztof
Krawczenko Ludmiła Obszańska Joanna Orłowska Małgorzata
Pianowska Barbara Rudzka Daria Siemińska Agnieszka
Sitkowska Danuta Sitkowski Witold Skiba Agnieszka
Stępień Agnieszka Suchecka Ewa Śniegocka Ewa
Ruciński Michał Rynkiewicz Zofia  Warszawska Iwona
Wysocka Agnieszka / Urbaniak    


Język niemiecki

Borkowska Anna Celmer Magdalena Charążka Danuta
Czechowska Bożena Dądzik Janusz Hoffman Henryk
Kacperowska Anna Kamińska Iwona Kozakiewicz Agnieszka
Laskowska Patrycja Markowska Anna Matuszewska Aneta
Misztal Dorota Przygoda Zofia Rosiak Agnieszka
Starzyńska Małgorzata Szpilkowska – Lorenc Renata Targońska Marzena
Tomczak Agnieszka Wierzchowska Agnieszka Anna Wysocka – Bijak


Język rosyjski

Dobrosielska Jolanta Heród Teresa Koźluk Eugenia
Koźluk Mieczysław Lewandowska Ania Malinowska Urszula
Sawa Jerzy Truszczyńska Swietłana Wiśniewska Justyna / Betkowska Justyna
Zombirt Maria    


Język francuski

Gontarek Agnieszka Kalinowska Małgorzata Szymanowska Agnieszka


Język włoski

Godlewska Anna Kaczanowska Aleksandra  


Język łaciński

Dydecka Irena Konstantynowicz Sonia Szymańska – Król Małgorzata


Historia / Wiedza o społeczeństwie

Gołębiewski Grzegorz Jarmańska Janina Józwiak Grażyna
Jóźwiak Bogdan Kapturowska Zofia Krakowski Stanisław
Krawiel Beata Krysztofiak Marek Malecka Jolanta
Ponichter Danuta Rybińska – Janicka Jolanta Śrubka Mirosław
Wojtalewicz Hanna Wiśniewski Krzysztof  Zdunek Innocenta


Matematyka

Andrusiewicz Helena Bartosiewicz Beata Borowicki Tadeusz
Brzozowska Irena Gontarek Eliza Gościniak Zofia
Jarząbkowska Iwona Kolbicz Alicja Magierski Władysław
Majewska Katarzyna Siedlecka Zofia Sławińska Katarzyna
Stanowska Ewa Stempnowska Małgorzata Torbicka Jolanta
Wiewiórska Iwona Zgorzelska Agnieszka  Zielińska Ewa
Żółtowski Marek    


Informatyka

Borowicki Tadeusz Cieżniewska Ewa Głowacki Marcin
Kamiński Robert Kleniewski Zbigniew Lipka Paweł
Majewski Bogdan Skwarna Grzegorz Skwarna Renata
Stanowska Ewa Urbaniak (Wysocka) Agnieszka Torbicka Jolanta
Wasilewska Agnieszka    


Fizyka

Banasiak Janusz Buczyński Stefan Cieżniewska Ewa
Gorajek Dawid Gos Teresa Kaszuba Ewa
Kuczkowski Bogumił Lewandowski Jerzy Michalak Łukasz
Olejnicka Jadwiga Ratkowski Marek  Świniarska Małgorzata
Wawrzyński Józef  Wróblewska Iwona  


Chemia

Jaryniuk Maria Obszyńska Grażyna Pocałuń Joanna
Przedlacki Marcin Rudnicka Barbara Urbańska Hanna
Wilkanowicz Joanna    


Biologia

Chmielewska Maria Cywińska Dorota Drozdowska Ewa
Fuzowska Sabina Garstka Mirosława Jędrzejewska Renata
Józefowicz Bogumiła Pietrzak Małgorzata Stanisław Sikora
Tomaszewska Ewa  Watyluk Alicja  


Geografia

Kroczak Małgorzata Lipka Jolanta Majewski Bogdan
Rogowska Halina Wojtalewicz Adam  


Przysposobienie obronne / Edukacja dla bezpieczeństwa / Wychowanie do życia w rodzinie

Bogdziński Bogdan Bogusławski Władysław Chojnacki Stanisław
Kuczyńska Helena Sobolewski Tomasz Śmigała Paweł
Wiśniewski Waldemar    


Muzyka

Bieniek Maciej Bieńkowska Iwona Kowalczyk Krystyna
Szpotański Włodzimierz Wojewódzki Ryszard  


Plastyka

Jabłońska Krystyna Danuta Januszkiewicz Wacław Pawlak Małgorzata


Technika

Cieżniewska Ewa Górecki Tadeusz Owczuk Jan


Religia

ks. Bednarczyk Grzegorz ks. Borkowski Mirosław ks. Figurski Marek
ks. Gołębiowski Jacek ks. Łozecki Józef ks. Kabelis Rafał
ks. Kardasz Marek Kaźmierczak Małgorzata Krzemińska Anna
ks. Obrębski Sławomir ks. Ozimkowski Tomasz ks. Paradowski Wojciech
ks. Pieńdyk Andrzej ks. Piórkowski Lech ks. Radwański Piotr
ks. Rokicki Paweł ks. Sztankowski Ireneusz ks. Świerczyński Krzysztof
ks. Wiśniewski Janusz ks. Wójtowicz Tomasz ks. Zaborowski Adam
Żabka Beata ks. Żabik Grzegorz  ks. Żółtowski Jan


Wychowanie fizyczne

Brzozowska Agnieszka Chęciński Jerzy Dąbrowska Elżbieta
Dziubińska Lilianna From Bohdan Harabasz Agnieszka
Korytek Antoni Lorenc Krzysztof Malanowska Żaneta
Maliszewski Łukasz Orłowska Teresa Orłowski Robert
Podsędek Jerzy Rój Eugeniusz Schodowski Łukasz
Siemaszko Krystyna Witkowska Teresa  Zarzycka Danuta


Pedagog

  Hanna Drzewiecka – Krawczyk  


Psycholog

  Katarzyna Walczak  


Biblioteka

 Sonia Konstantynowicz Anna Lewandowska  


Świetlica

Anna Muszyńska Daria Sobolewska