Osiągnięcia – Gimnazjum – Geografia

2016/2017

Konkurs „Szkoła Województwa Mazowieckiego Aktywna Turystycznie”, Mazowieckie Forum Oddziałów PTTK, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Mazowiecki Kurator Oświaty, Warszawa

Laureat  – Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. gen. J. Hallera otrzymało tytuł Brązowej Mazowieckiej Szkoły Aktywnej Turystycznie 2016 – III miejsce wśród szkół gimnazjalnych; (http://3lo.pl/2016/11/brazowa-tarcza-dla-gimnazjum-nr-13/ )

Koordynator konkursu: p. Bogdan Majewski

XXXedycja Ogólnopolskiego Konkursu „Mój las”, Liga Ochrony Przyrody

Laureaci(etap rejonowy): II miejsceGabriela Rosiak(1ag), opiekun: p. Bogdan Majewski

                                                   III miejsce – Edyta Barankiewicz (1bg), opiekun: p. Jolanta Lipka

XIV edycja Międzygimnazjalnego Konkursu Przyrodniczego pod hasłem „Płockie pomniki przyrody”, ZS nr 5 – Gimnazjum nr 8 w Płocku

Konkurs plastyczny: II miejsce– Natalia Zajączkowska (klasa II bg)

Opiekun: p. Jolanta Lipka

Konkurs drużynowy: IV miejsce dla Gim 13 – Aleksandra Adamska (II bg), Giulia Morreale i Julia Jagodzińska (I bg). (http://3lo.pl/2016/12/plockie-pomniki-przyrody/)

Opiekun: p. Bogdan Majewski, p. J. Lipka

Rajdy piesze po Ziemi Płockiej – SKKT_PTTK Globtroters, PTTK Płock – przejdź

Koordynator rajdów: p. Bogdan Majewski

 

2015/2016

XIX Międzypowiatowy Konkurs Jestem przewodnikiem po Płocku, Muzeum Mazowieckie, ZS nr 1

I miejsce dla drużyny: Oliwia Kordalewska, Ada Stachowicz i  Anna Leszczyńsk (III bg)

Opiekun: p. Bogdan Majewski

XIII Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej Przystanek – Niemcy

VI miejsce dla drużyny:  Hubert Lendzion (III  ag), Aleksandra Wojewódzka (III bg),  Magda Antoszkiewicz (III bg)                        

Opiekunowie: p. Bogdan Majewski, p.  Jolanta Lipka

XXIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Mój Las”

Aleksandra Szymanowska z III bg  – laureatka(op. p. Jolanta Lipka)

XII Międzygimnazjalna Liga Przedmiotowa 2016

Laureatami  w kategorii indywidualnej zostali: Jakub Janecki  (II bg) – II miejsce (opiekun: p. Bogdan Majewski) i Żuchowska Oliwia (II ag) – III miejsce (opiekun: p. Jolanta Lipka)

Wyniki pozostałych naszych uczniów: Milewski Adam – X miejsce, Dominik Kwiatkowski– XV miejsce (opiekun p. Bogdan Majewski).

Laureat w kategorii drużynowejI miejsce dla Gimnazjum nr 13

Opiekun: p. Bogdan Majewski, p. Jolanta Lipka

XXIII Ogólnopolski Konkurs Krajoznawczym „Poznajemy Ojcowiznę”, PTTK, MFO, MKO, „Poznaj świat”

Lauerat – II miejsce (etap wojewódzki – kat. multimedialna) – Oliwia Kordalewska (III ag)

Opiekun: p. Bogdan Majewski

2014/2015

XI MIĘDZYGIMNAZJALNA LIGA PRZEDMIOTOWA 2015

Laureatami  kategorii indywidualnej zostali: Aleksandra Wojewódzka (II bg) – I miejsce (opiekun: p. Jolanta Lipka) i Hubert Lendzion (II ag) – II miejsce (opiekun: p. Bogdan Majewski)

Pozostali nasi uczniowie również uplasowali się w czołówce: Dominika Cichocka zajęła V miejsce, Mateusz Gładys – VII, a Oliwia Lewandowska – XII (opiekun p. Bogdan Majewski).

Laureat w kategorii drużynowej – G 13  I miejsce

Opiekun: p. Bogdan Majewski, p. Jolanta Lipka

XXII Ogólnopolski Konkurs Krajoznawczym „Poznajemy Ojcowiznę”, PTTK, MFO, MKO, „Poznaj świat”

II miejsce (etap wojewódzki – kategoria multimedialna) – Oliwia Kordalewska (II ag)

Opiekun: p. Bogdan Majewski

XXVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Mój Las”, LOP

laureatka, II miejsce (etap rejonowy) – Aleksandra Wojewódzka z klasy II bg 

Opiekun: p. Jolanta Lipka

 2013/2014

XVII edycja  konkursu „Jestem przewodnikiem po Płocku”, Muzeum Mazowieckie

III miejsce dla drużyny: Anna Leszczyńska, Ada Stachowicz i Oliwia Koralewska z kl. I ag

 Opiekun: p. Bogdan Majewski

XXVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Mój Las”, LOP

laureatka, II miejsce (etap regionalny) –  Oliwia Kordalewska I ag

Opiekun: p. Bogdan Majewski

V MISTRZOSTWA G 13 W SZACHACH, ZS nr 3

I miejsce – Filip Wiśniewski z kl. I ag, II miejsce –  Maciej Krawczyk z kl. II bg, III miejsce – Mateusz Fronczak z kl. II ag

Opiekun: p. Bogdan Majewski

2012/2013

Konkurs przedmiotowy MKO z geografii

laureatka etapu wojewódzkiegoAleksandra Brzozowska z klasy III ag

Opiekun: p. Jolanta Lipka

Tytuł FinalistyMichał Brzeziński, Bartosz Ejman

Opiekun: p. Małgorzata Kroczak

IX Międzygimnazjalna Liga Przedmiotowa 2013

Laureat w kategorii indywidualnej: Michał BrzezińskiI miejsce

Opiekun: p. Małgorzata Kroczak

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z geografii OLIMPUS  – Sesja wiosenna

Tytuł laureataMichał Brzeziński

Opiekun: p. Małgorzata Kroczak

 2011/2012

MIĘDZYGIMNAZJALNA LIGA PRZEDMIOTOWA 2012

Aleksandra Brzozowska II ag – I miejsce (opiekun p. J. Lipka)

Bartosz Ejman II bg – VI miejsce (opiekun p. M.Kroczak)

2012/2013

Konkurs Geograficzny Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Tytuł Finalisty- Michał Brzeziński, Bartosz Ejman

Opiekun: p. Małgorzata Kroczak

Konkurs Geograficzny IX edycji Międzygimnazjalnej Ligi Przedmiotowej

Michał Brzeziński – I MIEJSCE

Opiekun: p. Małgorzata Kroczak

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z geografii OLIMPUS Sesja wiosenna

Tytuł laureata – Michał Brzeziński

Opiekun: p. Małgorzata Kroczak

2011/2012

MIĘDZYGIMNAZJALNA LIGA PRZEDMIOTOWA 2012

Aleksandra Brzozowska 2ag – I miejsce (opiekun p. J. Lipka)

Bartosz Ejman 2bg – VI miejsce (opiekun p. M.Kroczak)