Osiągnięcia – Gimnazjum – Historia

2015/2016

XXI Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531 – 1683

Finalista etapu wojewódzkiego:  Hubert Lendzion (III ag), opiekun: p. Grzegorz Gołębiewski

Konkurs Klasówka z Płocka

II miejsce drużyny: Wiktor Komosa, Mateusz Gładys, Jakub Karczewski (kl. III ag),  opiekun p. Grzegorz Gołębiewski

Międzygimnazjalna Liga Przedmiotowa

Jakub Będzikowski IIb – VI miejsce ( opiekun p. B.Krawiel)

Wiktoria Jakubowska IIb – VII miejsce ( opiekun p. B.Krawiel)

2014/2015:

XX Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 – 1514. Od Cedyni do Orszy

Finaliści etapu wojewódzkiego: Joanna Racińska (III ag), Kamil Gębala (III ag), opiekun p. Stanisław Krakowski

XIII Regionalny Konkurs Historyczny Polska Jagiellonów

Finalista: Joanna Racińska (III ag), opiekun p. Stanisław Krakowski

XII Międzygimnazjalna Ligi Przedmiotowej

Laureat: Hubert Lendzion (II ag), p. Grzegorz Gołębiewski

II miejsce dla drużyny: H.Lendzion, M.Gładys (II ag), K.Szwech (II bg), opiekun: p. Grzegorz Gołębiewski, p. Beata Krawiel

Konkurs Klasówka z Płocka

II miejsce dla drużyny: B.Wiśniewski, M.Gładys, M.Duda (II ag, II bg), opiekun p. Grzegorz Gołębiewski

2011/2012

X Regionalny Konkurs Historyczny Polska Jagiellonów

Seweryn Kokociński III a – laureat  (op. St. Krakowski)

Karolina Załęska III a – finalistka (op. St. Krakowski)

Michał Śmigrodzki III a – finalista (op. St. Krakowski)

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego”

Seweryn Kokociński III a – laureat (op. St. Krakowski)

Krzysztof Wanecki III a – laureat (op. St. Krakowski)

Michał Śmigrodzki III a – finalista (op. St. Krakowski)

Konkurs Historyczny – Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy

Seweryn Kokociński III a – laureat (op. St. Krakowski)

VIII edycja Międzygimnazjalnej Ligi Przedmiotowej

Patryk Bujałkowski 2ag – I miejsce (opiekun p. B.Krawiel)

Mateusz Marciniak 2ag – IV miejsce (opiekun p. B.Krawiel)

Drużynowo – II miejsce: Patryk Bujałkowski 2ag, Mateusz Marciniak 2ag, Filip Kwiatkowski 2ag i Natalia Sobolewska 2bg

2010/2011

Ogólnopolski Konkurs  Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia.”

Seweryn Kokociński II a – laureat (op. St. Krakowski)

Krzysztof Wanecki II a – laureat (op. St. Krakowski)

Michał Śmigrodzki II a – finalista (op. St. Krakowski)

IX Regionalny Konkurs Historyczny „Polska Jagiellonów

Seweryn Kokociński II a – I miejsce  (op. St. Krakowski)

Michał Śmigrodzki II a – II miejsce (op. St. Krakowski)

Karolina Załęska II a – finalistka (IV miejsce; op. St. Krakowski)

VII edycja Międzygimnazjalnej Ligi Przedmiotowej

Michał Śmigrodzki II a – miejsce V (op. St. Krakowski)

Seweryn Kokociński II a – miejsce VI (op. St. Krakowski)

Krzysztof Wanecki II a – miejsce VIII (op. St. Krakowski)

Bartosz Marchlewicz II a – miejsce X (op. St. Krakowski)

drużyna zajęła III miejsce: Michał Śmigrodzki II a, Seweryn Kokociński II a, Krzysztof Wanecki II a, Bartosz Marchlewicz II a (op. St. Krakowski)

2009/2010

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy.”

Seweryn Kokociński I a – finalista (op. St. Krakowski)

VIII Regionalny Konkurs Historyczny „Polska Jagiellonów

Krzysztof Wanecki II a – finalista (op. St. Krakowski)

Konkurs „Kłamstwo, milczenie, prawda – rzecz o zbrodni katyńskiej”

Karina Jasińska I a – wyróżnienie w kategorii prezentacja multimedialna