Osiągnięcia – Gimnazjum – Język angielski

2015/2016

Liga Przedmiotowa z języka angielskiego

Paulina Grabowska II ag – III miejsce indywidualnie (op. p. M. Gronkowska)

Julia Bednarska II ag- IV miejsce indywidualnie (op. p. M. Gronkowska)

Drużyna w składzie: Julia Bednarska, Paulina Grabowska, Marcin Cywiński, Weronika Tutkaj, Wiktoria Kuczkowska – III miejsce drużynowo

Konkurs Języka Angielskiego dla gimnazjalistów Jagiellończyk

Aleksandra Kozicińska kl. 3ag – 1 miejsce (op. A.Gawinowska)

Międzygimnazjalny Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego Fun and Language

Hubert Lendzion kl. 3ag – 1 miejsce (op. A.Gawinowska, I. Kamińska)

Adam Jałtuszewski kl. 3ag – 2 miejsce (op. A.Gawinowska, I. Kamińska)

Katarzyna Szwech kl. 3bg – 3 miejsce (op. A.Siemińska, A. Wysocka-Bijak)

Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Centrum Edukacji Orlen

Aleksandra Kozicińska kl. 3ag – 1 miejsce (op. A.Gawinowska)

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi

Hubert Lendzion kl. 3ag – 2 miejsce (op. A.Gawinowska)

Jan Wawrowski kl. 3ag – 2 miejsce (op. A.Gawinowska)

2012/2013

Powiatowy konkurs „Mnie ta ziemia od innych droższa” (tłumaczenie wiersza)

Aleksandra Brzozowska kl. 3ag – 1 miejsce (op. A.Gawinowska)

Powiatowy konkurs języka angielskiego w Zespole Szkół Nr 6:

Aleksandra Brzowska kl. 3ag – 1 miejsce  (op. A.Gawinowska)

Filip Kwiatkowski kl. 3ag – 2 miejsce (op. A.Gawinowska)

Konkurs języka angielskiego w Zespole Szkół Centrum Edukacji:

Aleksandra Frydrych kl. 3ag – 2 miejsce  (op. A.Gawinowska)

Filip Kwiatkowski kl. 3ag – finalista (op. A.Gawinowska)

Drużynowy powiatowy konkurs języka angielskiego w Gimnazjum nr 5:

Aleksandra Brzozowska i Aleksandra Bratkowska kl. 3ag – 1 miejsce (op. A.Gawinowska)

Kordian Stułka i Patryk Bujałkowski kl. 3ag – 4 miejsce (op. A.Gawinowska)

IX EDYCJA MIĘDZYGIMNAZJALNEJ LIGI PRZEDMIOTOWEJ

Filip Wiącek (2 bg) – 2 miejsce

Grzegorz Pomirski (2bg) – 4 miejsce

Magdalena Noskiewicz (2ag) – 5 miejsce

(drużynowo: F. Wiącek, G. Pomirski M., M. Noskiewicz, Z. Księżycka, J. Chęcińska – 2 miejsce)

Powiatowy konkurs języka angielskiego w Sikorzu:

Wiktoria Harabasz kl. 3ag – 1 miejsce  (op. A.Gawinowska)

Aleksandra Brzozowska kl. 3ag – 2 miejsce (op. A.Gawinowska)

Aleksandra Wiankowska kl. 3ag – 3 miejsce (op.A.Gawinowska)

Kuratoryjny konkurs języka angielskiego

Aleksandra Brzozowska kl. 3ag – laureat (op. A.Gawinowska)

Filip Kwiatkowski kl. 3ag – finalista (op. A.Gawinowska)

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego MULTITEST:

Aleksandra Brzozowska kl. 3ag – laureat 100/100pkt  (op. A.Gawinowska)

2011/2012

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ‘FOX’

Filip Kwiatkowski kl. 2ag – laureat z wynikiem bardzo dobrym (op. A.Gawinowska)

Aleksandra Brzozowska kl. 2ag – laureat z wynikiem dobrym (op. A.Gawinowska)

Adrian Pech kl. 2ag – laureat z wynikiem dobrym (op. A.Gawinowska)

TEST OXFORD PLUS – OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Aleksandra Brzozowska kl. 2 ag – laureat 100pkt/100pkt (op. A.Gawinowska)

II OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Michał Śmigrodzki kl. 3ag – laureat (opiekun p. A.Skiba)

MIĘDZYGIMNAZJALNA LIGA PRZEDMIOTOWA 2012

Filip Kwiatkowski 2ag – I miejsce  (op. A.Gawinowska)

Aleksandra Brzozowska 2ag – II miejsce  (op. A.Gawinowska)

Adrian Pech 2ag – V miejsce (op. p. A.Gawinowska)

1 miejsce drużynowo : Filip Kwiatkowski, Aleksandra Brzozowska, Adrian Pech, Aleksandra Wiankowska, Jakub Filas 2ag (opiekun A.Gawinowska)

POWIATOWY KONKURS Języka Angielskiego dla gimnazjalistów:

Filip Kwiatkowski (2ag) – II miejsce (op. A. Gawinowska)

Kamila Bednarek (3 ag) – III miejsce ( op. A. Skiba)

POWIATOWY KONKURS Języka Angielskiego :

Aleksandra Brzozowska (2ag) – II miejsce (op. A. Gawinowska)

Filip Kwiatkowski (2ag) – II miejsce (op. A. Gawinowska)

KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY – Języka Angielskiego :

Aleksandra Brzozowska (2ag) – finalistka (op. A. Gawinowska)

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego MULTITEST:

Aleksandra Brzozowska (2ag) – IV miejsce (op. A. Gawinowska)

Filip Kwiatkowski (2ag) – V miejsce (op. A. Gawinowska)

2010/2011

FOX:

Aleksandra Brzozowska i Kordian Stułka (1ag) – wynik „bardzo dobry” (op. p. A.Gawinowska)

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego PINGWIN:

Filip Kwiatkowski (1ag) – IV miejsce (op. p. A.Gawinowska)

Aleksandra  Brzozowska (1ag) – VI miejsce (op. p. A.Gawinowska)

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego MIX:

Wiktoria Harabasz (1ag) – III miejsce (op. p. A.Gawinowska)

Filip Kwiatkowski (1ag) – V miejsce (op. p. A.Gawinowska)

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego PANDA:

Filip Kwiatkowski (1ag) – V miejsce (op. p. A.Gawinowska)

Aleksandra Brzozowska (1ag) – VII miejsce (op. p. A.Gawinowska)