Osiągnięcia – Gimnazjum – Informatyka

2016/2017

IV edycja  Powiatowego Konkursu Informatycznego Malachoviacus Informaticus:

Mikołaj Glonkowski, 2ag  laureat

Wyróżnienia:

  • Natalia Piórkowska, 3ag
  • Paulina Grabowska, 3ag

(op. p. Ewa Cieżniewska)

VIII edycja Szkolnego Fotokonkursu:

Gabriela Rosiak 1ag – I miejsce (op. p. Ewa Cieżniewska)

2015/2016

III edycja  Powiatowego Konkursu Informatycznego Malachoviacus Informaticus:
Natalia Piórkowska, 1bg –  IV miejsce
  Wyróżnienia: Piotr Dziembowski, 1bg
                        Mikołaj Glonkowski , 1ag
                        Wiktor Dudkiewicz, 1bg
                        Paulina Grabowska,  2ag
                        Kinga Oleksiewicz, 2ag

(op. p. Ewa Cieżniewska)

Konkurs Multimedialny w ramach rządowego programu „Bezpieczna +”:
  
I miejsce /ex aequo/ Aleksandra Fabjanowicz Ia, Karolina Kubiak Iag, Dominika Ronek 2ag.
  (op. p. Ewa Cieżniewska)

VII edycja Szkolnego Fotokonkursu:
PIĘKNO KRAJOBRAZU

Julia Sołtysiak, 1bg – I miejsce

NASZE ZWIERZAKI

Julia Sołtysiak, 1bg – I miejsce

Dominika Ronek, 2ag  – III miejsce

MAKROFOTOGRAFIA

Katarzyna Niewiatowska, 2ag – II miejsce 

(op. p. Ewa Cieżniewska)

III edycja Szkolnego Konkursu Informatycznego:
Gimnazjum
Dominika Ronek 2ag – I miejsce
Kinga Oleksiewicz 2ag – II miejsce
Jakub Atlak 2bg – III miejsce

(op. p. Ewa Cieżniewska)

2014/2015

Konkurs Fotograficzny „Nieznany Płock 2015” organizowany przez Gimnazjum Nr 5 i Płocką Galerię Sztuki:

Weronka Tutkaj, 1bg – II miejsce

Oliwia Kordalewska, 2ag – III miejsce

Wyróżnienia: Adam Sporczyk, 2bg
                        Kinga Oleksiewicz, z kl. 1ag
                        Mateusz Gładys, z kl. 2ag           
                        Julia Rosłaniec, z kl.  2ag  
                        Monika Rutkowska, z kl. 1ag
                        Wiktoria Kuczkowska, z kl. 1ag  

(op. p. Ewa Cieżniewska)

II Edycja  Powiatowego Konkursu Informatycznego Malachoviacus Informaticus:
Natalia Piórkowska, 1bg – IV miejsce
  Wyróżnienia: Michał Duda, 2bg,
                          Maciej Krawczyk, 3bg,
                          Dominika Ronek, 1ag
                          Kinga Oleksiewicz, 1ag

(op. p. Ewa Cieżniewska)
2013/2014

I Edycja  Powiatowego Konkursu Informatycznego Malachoviacus Informaticus:
Grzegorz Pomirski,  3bg  – I miejsce (op. p. Ewa Cieżniewska)