Etap I

W tym roku szkolnym w I etapie konkursu wzięło udział 249 uczniów naszej szkoły, 99 gimnazjalistów i 150 licealistów.

Do II etapu konkursu zakwalifikowali się

kategoria Gimnazjum

Lp. Nazwisko Imię Klasa Wynik
1 Pomirska Agata 1ag 95.00 %
2 Ronek Dominika 2ag 90.00 %
3 Ciarka Alicja 2ag 85.00 %
4 Piorkowska Natalia 2bg 85.00 %
5 Atlak Jakub 2bg 80.00 %
6 Prosniewski Adam 2ag 80.00 %
7 Dobosz Julia 2bg 75.00 %
8 Oleksiewicz Kinga 2ag 75.00 %
9 Tutkaj Weronika 2bg 75.00 %
10 Bedzikowski Jakub 2bg 70.00 %
11 Bonawenturczak Ada 2ag 70.00 %
12 Dzikiewicz Pawel 1bg 70.00 %
13 Glonkowski Mikolaj 1ag 70.00 %
14 Kapczynski Maciej 2ag 70.00 %
15 Kopczynska Julia 1ag 70.00 %
16 Kwiecien Alicja 1ag 70.00 %
17 Niewiatowska Katarzyna 2ag 70.00 %

kategoria Liceum 1

Lp. Nazwisko Imię Klasa Wynik
1 Witusińska Agata 1d 90.00 %
2 Kowalska Agata 1g 86.67 %
3 Jazgarska Aleksandra 1e 83.33 %
4 Łukowiak Kacper 1g 83.33 %
5 Nowicki Krystian 1g 83.33 %
6 Ostrowska Dorota 1g 83.33 %
7 Jaworski Patryk 1g 80.00 %
8 Rzepka Igor 1g 80.00 %
9 Sugajski Łukasz 1g 80.00 %
10 Szymański Krzysztof 1d 80.00 %
11 Zieliński Szymon 1g 80.00 %
12 Bogdański Bartosz 1g 76.67 %
13 Dobosz Kamil 1g 73.33 %
14 Fabjanowicz Aleksandra 1f 73.33 %
15 Falkiewicz Kamil 1g 73.33 %
16 Kęsicka Julia 1e 73.33 %
17 Ziarek Izabela 1d 73.33 %
18 Żelechowska Patrycja 1e 73.33 %
19 Gapińska Ewa 1f 70.00 %
20 Józefowicz Klaudia 1e 70.00 %
21 Kępczyńska Aleksandra 1f 70.00 %
22 Powichrowski Daniel 1d 70.00 %
23 Wydra Dominika 1d 70.00 %
24 Zdanowski Mateusz 1c 70.00 %

kategoria Liceum 2-3

Lp. Nazwisko Imię Klasa Wynik
1 Hartliński Mateusz 3g 100.00 %
2 Krzemiński Damian 3g 93.33 %
3 Krzemiński Marcin 3g 93.33 %
4 Pietrzak Aneta 3g 86.67 %
5 Ziółkowska Paulina 2g 86.67 %
6 Betkowski Jacek 2g 83.33 %
7 Jabłoński Jan Kacper 2g 83.33 %
8 Chmielewski Piotr 2g 80.00 %
9 Bugaj Aneta 3g 76.67 %
10 Chamski Wojciech 2g 76.67 %
11 Pomirski Grzegorz 2b 76.67 %
12 Sekrecki Marcin 3g 76.67 %
13 Wiśniewski Adam 2g 76.67 %
14 Bińkowski Jakub 3g 73.33 %
15 Jabłoński Patryk 3g 73.33 %
16 Mackiewicz Rafal 2g 73.33 %
17 Podraska Szymon 2g 73.33 %
18 Betkowski Marek 3g 70.00 %
19 Paprot Łukasz 3g 70.00 %
20 Pielacińska Gabriela 3g 70.00 %
21 Ratkowska Małgorzata 2g 70.00 %
22 Wilczyński Łukasz 3g 70.00 %
23 Wiśniewski Karol 2g 70.00 %
24 Zambrzycki Bartosz 2g 70.00 %