Kadra Historia/WOS/HIT

mgr Joanna Winiarska

Absolwentka III LO z  i UMK w Toruniu. Nauczycielka j. polskiego, historii, ale i życia, szacunku, dobrego humoru i właściwej komunikacji. W życiu zawodowym i prywatnym na pierwszym miejscu – relacje. Motto życiowe: „carpe diem” i „sapere aude”.  W 3 LO z pasji. Stawiany cel – wyszkolić jak najwięcej miłośników literatury z zacięciem pisarskim; zakotwiczać serca i umysły wychowanków w historii świata; zachęcać do wędrowania po meandrach życia i szukania własnych dróg. W wolnych chwilach oddana rodzinie, swoim dzieciom (bo to największy skarb) i pracy twórczej nad książką! Kocha poezję, teatr, film i sport!

dr Grzegorz Gołębiewski

Dr Grzegorz Gołębiewski – historia, hit i wos, współorganizator konkursów fotograficznych oraz szachowych mistrzostw III LO.

mgr Stanisław Krakowski

mgr Marek Krysztofiak

mgr Jolanta Malecka

Jestem osobą ciekawą świata dlatego uwielbiam podróże także te do przeszłości . Wędrówki górskie i jazda na rowerze ładują moje wewnętrzne baterie i poprawiają humor a dobra książka relaksuje i poszerza moją wiedzę. Moje motto: Nie wystarczy zdobywać mądrość, trzeba jeszcze z niej korzystać. Cyceron