mgr Anna Muszyńska

Podstawy Przedsiębiorczości, Doradca Zawodowy, Plastyka

„Nauczycielka Podstaw przedsiębiorczości i plastyki, doradca zawodowy oraz opiekunka Samorządu uczniowskiego. Jest otwarta, empatyczna i uśmiechnięta. Lubi żeglować, chodzić po górach, zwiedzać Polskę i świat, poznawać kulturę i kontemplować sztukę oraz piękno przyrody. Największą pasją jest praca z młodzieżą, której oddaje się w pracy zawodowej, jak i poza nią, bowiem jest drużynową wodnej drużyny harcerskiej oraz zastępczynią komendantki Hufca ZHP Płock. W wolnych chwilach oddaje się DIY, jeśli potrzebujesz sznurka, kleju na gorąco, farb, itp. już wiesz gdzie szukać.

mgr Paweł Śmigała

Edukacja dla bezpieczeństwa

Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Prywatnie pasjonat muzyki i wielki fan piłki nożnej, szczególnie Wisły Płock.

mgr Gabriel Sieradzki

Informatyka, Muzyka

ks. Mateusz Stępka

Ksiądz

mgr Karolina Miklaszewska

Pedagog Specjalny

mgr Agnieszka Wierzchowska

Pedagog Specjalny

mgr Joanna Szczepkowska

Katechetka

Nauczyciel religii, pedagog specjalny. W życiu staram się kierować wiarą, nadzieją i miłością i do tego próbuję przekonać moich uczniów. Wyznaję zasadę „w zdrowym ciele – zdrowy duch” co w praktyce przekłada się na dbanie o sprawność fizyczną przez długie wycieczki rowerowe, wyprawy z psem, zajmowanie się ogrodem, oraz rozwój duchowy czyli dobrą literaturę i medytację.

mgr Magdalena Żołnowska – Kozubska

Psycholog

mgr Magdalena Chojnacka

Pedagog

mgr Anna Lewandowska

Biblioteka, Informatyka

„Dyplomowana bibliotekarka i nauczycielka informatyki. Miłośniczka książek i nowych technologii. Na co dzień jestem optymistką, która chce innych zarazić pasją czytania. Lubię podróżować, zajmować się ogrodem i spędzać czas z bliskimi.

mec. Bogna Orłowska-Zielińska

Prawo w praktyce