Kadra Język Angielski

mgr Edyta Chamska

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Od zawsze uczyła języka angielskiego, również na uczelni wyższej.

mgr Anna Gawinowska

Anna Gawinowska – wicedyrektor, nauczyciel języka angielskiego Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Śląskim. Mieszkam na Mazowszu lecz sercem w Beskidach. O tym, że zostanę nauczycielem wiedziałam już w przedszkolu  Uwielbiam pracować z młodzieżą, motywować, inspirować i obserwować jak pięknie kształtują się na dobrych ludzi. Trudno mnie zdenerwować – moje drugie imię to opanowanie i spokój. Moją pasją jest siatkówka – gram, gdy tylko mam okazję; oglądam, gdy tylko mogę.

mgr Małgorzata Gronkowska

Jestem energiczną, nielubiącą stagnacji osobą, posiadającą wiele pasji i zainteresowań. Oprócz tej oczywistej, a więc nauczania języka angielskiego, uwielbiam podróżować, jeździć na rowerze, czytać skandynawskie kryminały oraz kibicować lokalnej drużynie piłki ręcznej :-). W czwartkowe popołudnia staram się także przekonać młodzież III LO, że nie ma się co bać Szekspira, prowadząc dwujęzyczne koło teatralne No Fear Shakespeare.

mgr Magdalena Orłowska

„Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.” J.Korczak

mgr Agnieszka Skiba

Nauczyciel języka angielskiego. Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Czerpię radość z dzielenia się swoją wiedzą. Jestem cierpliwa i staram się wychodzić naprzeciw potrzebom uczniów.

mgr Agnieszka Siemińska

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Uwielbia pracę z młodzieżą. Zaraża miłością do języka angielskiego i podróżowania. Ma na swoim koncie organizację kilkunastu wycieczek zagranicznych dla młodzieży naszej szkoły. W wolnym czasie ceni dobre kino. Prywatnie mama dwójki dzieci.

mgr Ewa Śniegocka

mgr Michał Ruciński

Uczę języka angielskiego ponad 15lat, kocham to co robię,w wolnym czasie uprawiam sport,głównie biegam, brałem udział w wielu maratonach i ultramaratonach, m.in. Bieg grania Tatr, bieg rzeźnika czy grossglocker ultra trail, mam dwóch synów z którymi uwielbiam układać lego, jeździć na rowerze i grać w piłkę, wyznaje zasadę – aby zapalać innych, samemu trzeba płonąć…

mgr Iwona Warszawska

„Nie mamy prawa oceniać. Mamy prawo kochać i akceptować.” Tą maksymą staram się kierować w mojej pracy. Jestem absolwentką Anglistyki oraz Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Warszawskim, a także nauczycielem dyplomowanym oraz egzaminatorem Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie. Cenię dobre kino i literaturę skandynawską.Ukojenie znajduję w muzyce i kontakcie z przyrodą. Kocham podróże, które dają prawdziwe głębokie, niepowtarzalne emocje i przeżycia.

mgr Agnieszka Urbaniak

mgr Aleksandra Jeżak

Studiowałam romanistykę na Uniwersytecie Warszawskim oraz lingwistykę stosowaną na Uniwersytecie René Descartes Paris V w Paryżu. W pracy zawodowej uwzględniam zarówno aspekt językowy, jak i kulturowy – wszystko po to, aby efektem końcowym procesu nauczania był młody człowiek potrafiący świadomie i swobodnie komunikować się w języku obcym.

„Jeżeli rozmawiasz z drugim człowiekiem, w języku który rozumie – to co mówisz przemawia do jego głowy. Jeżeli rozmawiasz z nim w jego ojczystym języku trafiasz prosto do jego serca” .