Konsultacje

Konsultacje z nauczycielami (rok szkolny 2022/2023)

Nazwisko i imię

Termin

Sala

Andrzejczak Grażyna

Piątek 14.20-15.20

22

Banaszczak Małgorzata

Piątek 13.25-14.25

105

Betkowska Justyna

Poniedziałek 15.15-16.15

105

Bielecka Małgorzata

Poniedziałek 8.00-8.30

7

Bogdańska Edyta

Wtorek 15.15 – 16.15

133

Chamska Edyta

Środa 7.00-8.00

14

Chęciński Jerzy

Piątek 7.00-8.00

pokój n-li w-f

Chojnacka Ewa

Środa 7.00-8.00

209

Chojnacka Magdalena

Poniedziałek 15.15-16.15

24

Cywińska Dorota

Czwartek 8.00 – 8.45

123

Dąbrowska Marzenna

Wtorek 13.30-14.30

107

Gawinowska Anna

Piątek 7.50-8.50

128

Gawinowska – Łosiewicz Anna

Wtorek 8.00-8.45

212

Gąsiorowski Rafał

Środa 16.00-16.30

112

Gołębiewski Grzegorz

Czwartek  15.15-16.15

107

Gościniak Łukasz

Czwartek 15.30-16.30 (co dwa tygodnie)

213

Grabowski Paweł

Wtorek 15.15-16.15

pokój n-li w-f

Gronkowska Małgorzata

Czwartek 15-15-16.15

6

Jarząbkowska Iwona

Środa 7.00-8.00

208

Kaczanowska Aleksandra

Poniedziałek 13.35-14.35

109

Kamińska Iwona

Poniedziałek 13.25-14.25

110

Kobielska Sylwia

Środa 7.00-8.00

123

Konstantynowicz Sonia

Wtorek 9.50-10.50

23

Kozłowska Katarzyna

Poniedziałek 15.15-16.15

9

Krakowski Stanisław

Wtorek 14.20-15.20

127

Krysztofiak Marek

Poniedziałek, środa 12.25-12.40

10

Lewandowska  Anna

Piątek 7.45-8.45

biblioteka

Lipka Jolanta

Wtorek 14.30-15.30

206

Lorenc Krzysztof

Środa 7.00-8.00

pokój na-li w-f

Łabińska Angelina

Środa 7.00-8.00 (co dwa tygodnie)

211

Łaszczewska Małgorzata

czwartek 15.15-16.15 (co dwa tygodnie)

211

Majewski Bogdan

Środa 7.45-8-45

106

Malecka Jolanta

Poniedziałek 14.20-15.20

10

Maliszewski Łukasz

 Środa 7.00-8.00

23

Mikołajczak Michał

Środa 10.35-11.35

110

Muszyńska Anna

Poniedziałek 8.40-9.40

121

Orłowska Magdalena

Czwartek 13.35-14.35

23

Orłowski Robert

Środa 7.00-8.00

pokój n-li w-f

Pajek Kamil

Piątek 14.30-15.30 (co dwa tygodnie)

108

Pietrzak Małgorzata

Czwartek 7.00-8.00

212

Polańczyk Piotr

Piątek 7.00-8.00

23

Ponichter Aleksandra

Poniedziałek 11.30-12.30 (co dwa tygodnie)

128

Różycka Aneta

Wtorek 15.15-16.15 (co dwa tygodnie)

215

Ruciński Michał

Wtorek 14.30-15.15

128

Siemińska Agnieszka

Środa  13.25-14.25

215

Sieradzka Anna

Poniedziałek 15.15-16.15

23

Sieradzki Gabriel

Poniedziałek 13.30-14.30

139

Skiba Agnieszka

Poniedziałek 8.45 -9.45

8

Stanowska Ewa

Wtorek 13.35-14.35 (co dwa tygodnie)

108

Stańczak Małgorzata

Piątek 7.00-8.00 (co dwa tygodnie)

123

Starzyńska Małgorzata

wtorek 15.15-16.15

11

ks.Stępka Mateusz

Piątek  10.35-11.35

133

Sulkowska Sylwia

Poniedziałek 14.30-15.30 (co dwa tygodnie)

108

Szpaczko Edyta

Środa  7.00-8.00

120

Szpakowska Monika

Wtorek 8.25-8.55

110

Śmigała Paweł

Wtorek 10.00-10.30

138

Śniegocka Ewa

Czwartek 12.40 – 13.25

210

Tłuchowska Olga

Poniedziałek 13.35-14.35

207

Torbicka Jolanta

Piątek 7.45-8.45

113

Urbaniak Agnieszka

Wtorek 8.45-9.45

210

Wanke Piotr

Wtorek 14.30-15.30

122

Warszawska Iwona

Poniedziałek 7.55-8.55

8

Wiśniewska Krystyna

Wtorek 7.45-8.45

205

Wierzchowska Agnieszka

Poniedziałek 15.00-16.00

gabinet Dyrektora Szkoły

Wysocka – Bijak Anna

Piątek 15.15-16.15

12

Wysocki Tomasz

Wtorek 13.30-14.30

113

Zielińska-Graf Agnieszka

Czwartek 8.00-9.00

25

Żołnowska- Kozubska Magdalena

Czwartek 8.00-9.00

30